سنگ اسلب چینی لایبید

سنگ چینی چیست؟

سنگ اسلب لایبید

سنگ چینی چیست؟

سنگ اسلب

تولید سوپر اسلب های چینی سفید لایبید

ویژگی های سنگ اسلب چینی لایبید :

تراکم بسیار بالا
ساب پذیری مناسب
استحکام بسیار بالا
مقاومت سایشی مناسب
مقاومت فشاری بالا
جذب آب بسیار پایین و ناچیز
مقاوم در برابر رطوبت، سرما و گرما
قیمت مناسب نسبت به رقبا
و …

از ویژگی های مهم

این سنگ می توان به جذب آب بسیار ناچیز است. و قابلیت ایجاد قاب های بوک مچ (دوتایی) و فور مچ (چهارتایی) با استفاده از سنگ اسلب در فضا های مختلف اشاره نمود. به همین منظور فروش و استفاده از انواع سنگ اسلب چینی سفید در فضا ها و مکان هایی که در معرض رطوبت و تماس مداوم با آب هستند نظیر سرویس های بهداشتی، حمام های لوکس و مستر، روشویی و استخر ها بسیار متداول می باشد.

یکی از کمیاب ترین و منحصر بفرد ترین سنگ های کریستال کشور ، سنگ چینی سفید لایبید می باشد. که عمدتا بصورت اسلب تولید و فرآوری می گردد. و بازار داخلی و بازار صادراتی بسیار مناسب و پر فروشی دارد.

سنگ چینی چیست؟

یکی از زیبا ترین و کمیاب ترین سورت های سنگ اسلب چینی لایبید دارای زمینه سفید یکدست بوده و در سطح این سنگ خطوط نا منظم مشکی مشاهده می شود. از بزرگترین و بارز ترین ویژگی های سنگ چینی لایبید می توان به جذب آب ناچیز و قابلیت ایجاد قاب های زیبای بوک مچ و فورمچ اشاره نمود.

سنگ کریستال يا عامیانه آن سنگ چينی، توده سنگهای آهکی یا دولومیتی هستند که در اثر عوامل درونی، نظیر درجه حرارت و فشار، دوباره متبلور شده اند و از این رو جزء سنگهای دگرگون به شمار می روند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.