سنگ اسلب کریستال و چینی لایبید

لایبید استون

لایبیداستون

شاید سنگ کریستال را بشناسید یا شاید نشناسید. لایبیداستون سنگ های کریستال از قدیم تا به امروز در نمای ساختمان ها بسیار مورد استفاده قرار می گرفته است به شما معرفی میکنیم. اگر دقت کرده باشید سنگ های کریستال دارای بلور های درشت هستند. از جمله ویژگی ها و مزیت های خوب این سنگ ها که بسیار مورد توجه مردم قرار گرفته است، مقاومت آن در برابر تغبیرات آب و هوایی است.

نام دیگر سنگ کریستال سنگ چینی است

از مزیت های خوب این سنگ می توان به پر تراکم بودن آن اشاره کرد. این سنگ ها از لحاظ جذب آب و چسبندگی دوغاب بین تراورتن و گرانیت قرار گرفته اند‌. از لحاظ جذب آب کمتر از ۱ درصد هستند. در برابر ضربه و ساییدگی بسیار مقاوم هست چیزی بین وارد کردن ۱۱۰ مگاپاسکال انرژی بر روی سنگ ، پس از لحاظ فشاری بسیار مقاوم است.اگر بخواهیم راجع به وزن آن سخن بگوییم، وزن مخصوص آن چیزی بین ۲.۷ تن بر متر مکعب است. که نشان دهنده ی تخلخل بسیار پایین آن می باشد. از لحاظ ساب پذیری بسیار مناسب می باشد. با توجه به ویژگی ها و مزیت های بسیار بالایی که دارد نسبت به بقیه سنگ ها بسیار مقرون بصرفه می باشد. پس اگر به دنبال زیبا جلوه دادن نمای ساختمان و کارکردن آن در ساختمان خود هستید. دوست دارید یک ساختمان تک داشته باشید حتما از سنگ های کریستالی لایبید استفاده کنید.

 مزیت ها

ویژگی های خوب سنگ کریستال یا سنگ چینی صحبت کردیم . پس اگر به دنبال بهترین ها هستید. ما مرکز فروش انواع سنگهای کریستال و یا چینی لایبیداستون را به شما عزیزان معرفی می کنیم. دوستان عزیزی که برای نمای خارجی ساختمان به دنبال یک سنگ بسیار متفاوت رگه دار و فوق العاده جذاب می گردند. سنگ های کریستالی بسیار زیبا و شیک و متفاوت هستند. ما در مرکز فروش سنگ های کریستالی و چینی لایبید سنگ هایی را به شما معرفی می کنیم. که برای نمای داخلی ساختمان اسلب های بوک مچ و فور مچ بسیار مناسب هستند.با خیال راحت خرید کنید، و از خرید خود نهایت لذت را ببرید.

 مرکز فروش سنگ کریستال و چینی لایبید

می توان مدل هایی را برای پا گرد و راه پله انتخاب کرد. که یک انتخاب عالی و بسیار شیک خواهد شد. حتی بعضی از دوستان ما از این مدل سنگ های کریستالی یا چینی لایبید را . در کف و دیواره های پارکینگ، کف پیاده رو و یا حیاط، دیواره های داخلی ساختمان به صورت روشویی، صراحی، مجسمه، و احجام سنگی به خوبی استفاده می کنند. از آن جایی که این سنگ ها بسیار پر ویژگی، پر کاربرد و بسیار شیک و زیبا هستند. با ما در فروش سنگهای کریستال و چینی لایبید همراه باشید. تا همواره اجناس تک و بی نظیری را خریداری کنید. این سنگ های کریستالی لایبید بسیار پر کاربرد هستند و هر کس بنا بر کارایی که مد نظرش می باشد از مدل های متفاوت با رنگ بندی خاص آن خریداری می کند‌.

سنگ اسلب

جهت مشاوره رایگان، خرید و سفارش انواع سنگ های کریستال و چینی لایبید با ما در تماس باشید.